O spoločnosti

o spoločnosti

Spoločnosť CASTE SK, a. s. sa špecializuje na distribúciu a predaj vína, piva a nealkoholických nápojov. V rámci svojho portfólia vyrába aj energetické nápoje vlastnej značky – Maxx Exxtreme Energy Drink. Taktiež zabezpečuje produkciu privátnych značiek piva a ovocného vína pre viaceré slovenské obchodné reťazce. Zo zahraničia distribuuje na slovenský trh sortiment pív a značkové vína z rôznych vinárskych oblastí. 

Spoločnosť CASTE SK, a. s. sa v marci 2017 stala výhradným zástupcom kórejskej spoločnosti OKF Corporation pre Slovensko a Maďarsko. Táto značka je už dlhé roky garantom kvality a stability v segmente ALOE VERA a aj preto sme sa rozhodli distribuovať a zastupovať túto značku na Slovenskom trhu. Momentálne je firma OKF jednotkou v kvalite ALOE VERA. 

Od roku 2012 spoločnosť CASTE SK, a. s. zabezpečuje distribúciu ovocného vína, ktoré je vyrábané na Slovensku v Košiciach. Naším krédom sa stala podpora domácich produktov a zamestnanosti na Slovensku. Ponúkame  kvalitný produkt za nízku cenu vyrobený na Slovensku. Súčasťou výrobných kapacít je kvasiareň a plnička. Prebieha tam samotné kvasenie, ale aj vyfukovanie a plnenie PET fliaš.

S cieľom zefektívnenia distribučných služieb v zahraničí, bola založená distribučná spoločnosť v Českej republike, s názvom CASTE CZ napoje s.r.o., Karlovo náměstí 290/16, PRAHA 2. Naša spoločnosť expandovala aj na zahraničné trhy: USA, Nigéria, Španielsko, Rumunsko, Chorvátsko, Grécko, Srbsko, Jemen, Kapské mesto, Litva, Bosna a Hercegovina, Taliansko.

V súčasnosti sa distribučná sieť vlastných výrobkov rozšírila už na takmer všetky najvýznamnejšie obchodné reťazce a medzi našich partnerov patria: Tesco, METRO, Carrefour, BILLA, COOP Jednota, CBA, Fresh, Terno – Samoška, Bala, DM drogerie markt, Kaufland, Koruna

V duchu hesla „Slovenský výrobok – podržme sa navzájom" bola vo februári 2013 na Slovensko presťahovaná aj výroba energetického nápoja Maxx Exxtreme Energy Drink, ktorý nesie symbol tohto projektu aj na svojom obale.

Naším cieľom je pružne reagovať na požiadavky našich zákazníkov a usilovať sa tak o ich spokojnosť.